Житомирський інститут культури і мистецтв

Житомирський інститут культури і мистецтв
Національної академії керівних кадрів культури і мистецтв

Увага оголошення


Про ліквідацію Житомирського інституту культури і мистецтв НАКККіМ


Етапи сходження - Фільм про Житомирський інститут культури та мистецтв


СкороченоЖІКІМ, (рос. ЖИКИМ)
Статус державний ВНЗ
Тип відокремлений структурний підрозділ
Акредитація ІV рівень
Ліцензія міністерства освіти АЕ № 636499 від 19.06.2015 року
Підпоряд-кованість Міністерство культури України
Директор Данчук Леонід Іванович
Адреса вул. Черняхівського, 12-а
Приймальна та факс (0412) 47-33-84
Навчально-методичний відділ (0412) 44-81-05
(0412) 44-81-03
Email office@zikim.zt.ua
Адміністратор admin@zikim.zt.ua
ВНЗ заснований 2000 рік

З вересня 2000 року в Житомирі функціонує Інститут культури і мистецтв – відокремлений структурний підрозділ Національної академії керівних кадрів культури і мистецтв (IV рівня акредитації). Очолює кандидат мистецтвознавства, професор, народний артист України Данчук Леонід Іванович.

Житомирський інститут культури і мистецтв Національної академії керівних кадрів культури і мистецтв - це єдиний вищий мистецький заклад на території Житомирської області та західного регіону України, який зібрав у собі найкращі таланти з усієї України.

В Житомирському інституті культури і мистецтв навчаються не тільки представники Житомирщини, але й з багатьох регіонів України: Києва, Чернігова, Черкас, Вінниці, Сум, Миколаєва, Кіровограду, Хмельницького, Рівного, Тернополя, Луцька, Севастополя, Донецька та ін.

Навчальний процес та науково-дослідну роботу у Житомирському інституті культури і мистецтв забезпечують близько 60 науково-педагогічних працівника, з них: професори, доктори наук, доценти, кандидати наук, народні артисти України, заслужені артисти, художники України, заслужені діячі мистецтв України ,заслужені працівники культури України, Польщі.

Кращі наші випускники направляються навчатись в аспірантуру.

Викладацький склад Житомирського інституту культури і мистецтв готує фахівців за такими напрямками: «Театральне мистецтво», «Музичне мистецтво», «Дизайн», «Документознавство та інформаційна діяльність».

В навчальному приміщенні Інституту розміщені: навчальні аудиторії, бібліотека — абонемент та читальний зал, функціонує електронна бібліотека, комп`ютерні класи, Wi-Fi доступ до Інтернет, спеціалізовані аудиторії з дизайну, хореографії, музичного мистецтва, театрально-концертний зал. Працює буфет.

За час роботи Інститут випустив понад трьох тисяч фахівців за освітньо-кваліфікаційними рівнями «бакалавр» та «спеціаліст». Більшість з них працюють в мистецьких колективах, обіймають відповідальні посади в обласних, міських та районних органах державного управління і місцевого самоврядування, є начальниками районних відділів культури, очолюють районні, сільські Будинки культури, бібліотеки, навчальні заклади дошкільного виховання, школи мистецтв.


Житомирський інститут культури і мистецтв