Житомирський інститут культури і мистецтв


01-02 квітня 2017 року відбувся Всеукраїнський фестиваль-конкурс молодих митців музичного, театрального, хореографічного та образотворчого мистецтва

«Хочу стати зіркою України».

Житомирський інститут культури і мистецтв, структурний підрозділ Національної академії керівних кадрів культури і мистецтв, проводить Всеукраїнські та Міжнародні мистецькі фестивалі на базі Житомирської обласної філармонії імені С. Ріхтера.

Вже вдруге на початку квітня на Житомирщині за сприянням Міністерства культури України; Національної академії керівних кадрів культури і мистецтв; управління культури, управління освіти і науки та департаменту сім’ї, молоді та спорту Житомирської обласної державної адміністрації; управління освіти та управління культури Житомирської міської ради проходив фестиваль-конкурс молодих митців музичного, театрального, хореографічного та образотворчого мистецтва «Хочу стати зіркою України». 1-2 квітня 2017 року на Всеукраїнському фестивалі-конкурсі «Хочу стати зіркою України» взяли участь майже 2500 представників від 9 до 25 років з 15 областей України, Польщі і Белорусі.

Конкурсанти прийняли участь у номінаціях:

- Музичне мистецтво:

- Інструментальний жанр;

- Вокальний жанр;

- Хореографія;

- Театральне мистецтво;

- Декоративно-прикладне мистецтво.

Основні завданнями фестивалю-конкурсу є:

- залучення та підтримка обдарованих дітей та юнацтва в реалізації творчого потенціалу;

- популяризація музичного, театрального і хореографічного та образотворчого мистецтва;

- обмін творчим досвідом, розвиток і укріплення творчих зв’язків;

- підвищення художнього рівня репертуару і професійної майстерності учасників;

- привернення громадської уваги до музичного, театрального і хореографічного та образотворчого мистецтва;

- ознайомлення учасників конкурсу з культурою та історією України і Житомирщини;

- залучення творчо обдарованої молоді до навчання у Житомирському інституті культури і мистецтв Національної академії керівних кадрів культури і мистецтв.

Всі учасники фестивалю-конкурсу отримали ексклюзивні дипломи учасника конкурсу, а переможці – цінні подарунки. Переможці фестивалю-конкурсу другого квітня взяли участь у гала-концерті.

ПОЛОЖЕННЯ Всеукраїнського фестивалю-конкурсу молодих митців музичного, театрального, хореографічного та образотворчого мистецтва «Хочу стати зіркою України»


Житомирський інститут культури і мистецтв